Yhteystiedot

Lisätietoja Taloyhtiöklubi-hankkeesta antavat:

Kimmo Karvinen
Taloyhtiöklubi-hankkeen projektipäällikkö
Good House Oy, toimitusjohtaja
044 504 5952
kimmo.karvinen@goodhouse.fi

Kirsi Korpisalo
Taloyhtiöklubi-hankkeen viestintäkoordinaattori
HSY:n Ilmastoinfo, energia-asiantuntija
050 538 6313
kirsi.korpisalo@hsy.fi

Pekka Sauri
Taloyhtiöklubi-hankkeen ohjausryhmän puheenjohtaja
Ph.D., EMBA
0500 433 464
pekka@pekkasauri.fi

Kaupunkien yhteyshenkilöt:

ESPOO:
Kai Fogelholm
Projektipäällikkö
Espoon kaupunki / Tekninen ja ympäristötoimi
kai.fogelholm@espoo.fi

HELSINKI:
Petteri Huuska
Ympäristösuunnittelija
Helsingin kaupunki / Ympäristöpalvelut
petteri.huuska@hel.fi

VANTAA:
Jari Viinanen
Ympäristöpäällikkö
Vantaan kaupunki / Ympäristökeskus
jari.viinanen@vantaa.fi

Ympäristöministeriö:

Taloyhtiöklubi-hanke on osa ympäristöministeriön Kuntien ilmastoratkaisut -ohjelmaa, jonka lisätiedot ja yhteyshenkilöt löytyvät ympäristöministeriön sivuilta: https://ym.fi/kuntien-ilmastoratkaisut-ohjelma-2018-2023